Poduszki z nadrukiem

Jednym z przedmiotów, którego często używamy jest poduszka. Mamy ich w domu sporo, jedne mają charakter osobisty i służą wyłącznie do spania, inne pełnią funkcję ozdobną. Ale czy przyszło wam do głowy, że poduszka może też rozczulać albo rozśmieszać? Takie właściwości mają poduszki z nadrukiem, oferowane przez Werprint. To poduszki ozdobne z przekazem.

Poduszka – wyznanie miłosne

Dla wielu z nas wyznanie miłosne to trudna sprawa. Niby znamy swoje uczucie do drugiej osoby, a jednak niełatwo to powiedzieć. Problem nie zawsze dotyczy relacji damsko-męskich, taka blokada pojawia się czasami pomiędzy członkami rodziny. Jednak zawsze warto szukać alternatywnych możliwości, które nas wyręczą w kłopotliwej sytuacji i dostarczą tą ważną wiadomość do adresata, który jest bliski naszemu sercu.

Nie ma chyba lepszego sposobu na niebanalne wyznanie miłości niż poduszka, która kojarzy się przecież z samymi miłymi chwilami. W ofercie Werprint znajdziecie różne warianty, które dopasuje od konkretnej sytuacji i obiektu swoich uczuć. Nadruk na poduszce nie musi też być całkiem dosłowny. Czasem wystarczy po prostu miłosna grafika, np. urocze serduszka.
Poduszka – wyznanie miłosne
Poduszka ze śmiesznym napisem

Poduszka ze śmiesznym napisem

W niektórych zwykłych przedmiotach codziennego użytku drzemie ukryty potencjał, który nie zawsze dostrzegamy. Kiedy jednak wyposażymy je w ciekawy nadruk, zaraz nabierają innego znaczenia, a często stają się osobistym i ulubionym gadżetem. Idealnym przykładem jest poduszka, którą możecie mieć w podstawowej opcji albo przeszukać ofertę Werprint i wybrać wariant z ozdobnym nadrukiem.

Do wyboru są różne rodzaje wzorów, od kultowych tekstów do deseni utrzymanych w najnowszych trendach wnętrzarskich. A pomiędzy nimi całkiem spory wybór poduszek ze śmiesznymi napisami. Jedno spojrzenie na taką poduszkę zaraz po przebudzeniu i od razu dzień staje się radośniejszy. Spraw sobie albo komuś bliskiemu taki poprawiacz humoru, a przekonasz się jak skutecznie działa.

Modny wzorek na poduszce

Poduszka oprócz tego, że służy do spania, to od wieków jest także ważnym elementem dekoracyjnym. Mało tego, w obecnych trendach jest wręcz detalem obowiązkowym, bez którego nie może się obejść żadna modna aranżacja domowa. Poduszka powinna oczywiście korespondować kolorystycznie z innymi elementami, wpisywać się w przyjętą stylistykę i pięknie ją podkreślać.

W ofercie Werprint znajdziecie duży wybór poduszek wykonanych w ciekawym designie, w tym także wyposażonych w modne ostatnio wzorki. Najbardziej trendy są obecnie wzory roślinne i zwierzęce, drobne desenie powtarzalne oraz mocne akcenty geometryczne. Tak ozdobione poduszki z powodzeniem ozdobią każdy salon czy sypialnię i będą efektownym wykończeniem twojej aranżacji. Bo diabeł tkwi w szczegółach.
Modny wzorek na poduszce
Poduszka z wizerunkiem

Poduszka z wizerunkiem

Poduszka może mieć fajny nadruk z pazurem, ze śmiesznym tekstem albo modną grafiką. Ale to także doskonałe miejsce na umieszczenie czyjegoś wizerunku. To może być gwiazda muzyczna lub filmowa i taka opcja jest szczególnie lubiana przez nastolatki. Na poduszce może też zagościć ktoś, kto jest szczególnie bliski twemu sercu i to jest wariant, który lubią już nie tylko nastolatki.

Możesz wybrać poduszkę z czyimś wizerunkiem, dostępną w obszernej ofercie Werprint albo przesłać nam zdjęcie i zamówić poduszkę z takim właśnie nadrukiem. W każdej z wybranych opcji zapewniamy wysokiej jakości rozdzielczość, co w przypadku zdjęć ma kluczowe znaczenie. Zafunduj sobie poduszkę z wizerunkiem idola lub kogoś bliskiego albo spraw taki prezent bliskiej osobie.