Nadruki dla dzieci na odzieży i gadżetach

Dzieci lubią rzeczy kolorowe i z ciekawymi obrazkami. Zresztą otaczanie ich takimi przedmiotami doskonale stymuluje rozwój, wyobraźnię i kreatywność. W ofercie JIPI znajdziecie całą masę gadżetów i ubranek z nadrukami, które na pewno przypadną do gustu waszym pociechom. Są bohaterowie bajek, zwierzątka, samochodziki i lalki, czyli to, co małe tygryski lubią najbardziej.

Nadruki dla dziewczynek

Dziewczęcy świat ma swoją określoną estetykę, która z biegiem lat się zmienia i przestaje być dziecinna, ale pewne upodobania zostają na zawsze. Na pierwszym etapie jest duże zapotrzebowanie na baśniowe księżniczki, słodkie zwierzaki, kwiatki, motylki i serduszka. I w ofercie JIPI wszystko to znajdziecie w formie nadruków na koszulkach, bluzach, kubkach i poduszkach Potem nadchodzi nieco poważniejszy etap i na pierwszy plan wysuwają się bohaterki seriali dla nastolatek i muzyczne idolki. Gadżety i ubrania z takimi nadrukami również u nas znajdziecie. Podobnie jak motywy dla starszych dziewczyn, które nadal lubią kwiaty, motyle i serca, ale w bardziej nowoczesnej odsłonie.JIPI doskonale rozumie zmieniającą się dziewczęcą duszę i dostosowuje do niej swoją ofertę.
Nadruki dla dziewczynek
Nadruki dla chłopców

Nadruki dla chłopców

Niezależnie od mądrych teorii, chłopięcy świat różni się od dziewczęcego, a tym samym różne są też wybory dotyczące otaczającego świata. Chłopcy mają swoje ulubione bajki i postaci, a także elementy ze świata dorosłych. W ich młodych duszach na różnym etapie i w rożnych odmianach gra przeważnie szeroko pojęty sport i motoryzacja oraz wszystko, co można nazwać majsterkowaniem. Aby więc dopasować swoją ofertę do dziecięcych preferencji, JIPI podzielił gadżety i ubrania z nadrukami na kategorie chłopięce i dziewczęce. Oczywiście mamy sporo wzorów, które spodobają się wszystkim, ale w wielu przypadkach wybory będą odmienne. Mamy koszulki, bluzy i kubeczki dla całkiem małych i nieco starszych chłopców oraz dla całkiem już poważnych nastolatków.

Bajkowo i baśniowo

Klimaty bajkowe i baśniowe towarzyszą nam od najmłodszych lat. Kreują dziecięcą rzeczywistość, bo podają ważne informacje w taki sposób, żeby młody mózg był w stanie wszystko przetworzyć i przyswoić. Każdy rodzic wie, jak bardzo ważna jest dla rozwoju dziecka stała obecność ulubionych bajkowych postaci i motywów. Dlatego staramy się zapełniać nimi dziecięcą przestrzeń życiową tak, aby zawsze były w polu widzenia i tworzyły przyjazny klimat. W JIPI też to wiemy i wychodzimy naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu. Znajdziecie u nas ubrania z bajkowymi nadrukami, głównie koszulki i bluzy, a także baśniowe podusie i kubeczki. W naszej ofercie na pewno znajdziecie coś, co wielokrotnie wywoła uśmiech na dziecięcej buzi i będzie nawiązywało do jego ulubionych bajek.
Bajkowo i baśniowo
Śmieszne teksty i grafiki dla dzieci

Śmieszne teksty i grafiki dla dzieci

Ubrania i przedmioty codziennego użytku dla dzieci mają zawsze charakterystyczny wygląd. Zwykle są bardzo kolorowe i ozdobione dziecięcymi obrazkami rodem z bajek. Wszystko ma oczywiście pozytywny przekaz, bo przecież będzie oddziaływać na delikatną dziecięcą psychikę, która dopiero się kształtuje. Ale od jakiegoś czasu modne są także ubranka i gadżety dla dzieci miały nadruki ze śmiesznymi grafikami czy tekstami. To bardziej ukłon w stronę otoczenia niż samego dziecka, które tego jeszcze nie rozumie, ale to też bardzo fajna moda. Dla tych, którzy chcą kupić dla swojej pociechy kubek, poduszkę lub koszulkę, która będzie budzić uśmiech u innych, JIPI ma obszerną ofertę, przy czym dbamy o to, żeby śmieszne teksty i grafiki nie przekraczały granic dobrego smaku.