Własny projekt - T-shirt

Koszulki z nadrukami, które wpisują się w styl casual to krzyk mody od kilku lat. My jednak poszliśmy o krok dalej. U nas znajdziecie szeroką ofertę takich trendy ubrań, ale możecie też tworzyć i zamawiać koszulki swojego projektu. Za pomocą wygodnego edytora można wczytywać pliki ze zdjęciami albo grafikami, można też dodać tekst i wszystko dowolnie edytować. Zaprojektuj swoje unikatowe ubrania.
Marzy ci się modna koszulka, która wyraża i podkreśla twoje męskie podejście do mody? Dzięki naszemu edytorowi stworzysz swój osobisty t-schirt. Możesz mieć na nim ciekawe zdjęcie, kultową grafikę albo ważny tekst. Pokaż swój styl za pomocą koszulki.
Swoim wyglądem wyrażasz siebie. Zadbaj więc o to, żeby każdy element twoich stylizacji był zgodny z twoją osobowością. U nas znajdziesz modne koszulki z nadrukami w różnych stylach, ale możesz też zaprojektować swój własny wzór. Tak powstają ubrania idealnie dopasowane.
Znasz swoje dziecko, wiec wiesz, co lubi najbardziej. Na naszej stronie możesz za pomocą edytora zaprojektować dla niego koszulkę, która wywoła efekt „wow”. Można wgrywać zdjęcia, grafiki, tworzyć napisy, dobierać kolory itd.