Kubki z nadrukiem

Na co dzień pijemy z kubeczków herbatę, kakao, mleko, bulion i co tam kto lubi. Mamy ich w domu sporo, przy czym niektórzy wolą mieć komplety kubeczków z jednej serii estetycznej, inni zbierają co ciekawsze, różne okazy. My proponujemy wam kubeczki spersonalizowane, z ciekawym nadrukiem bądź zdjęciem. JIPI wprowadzi cię w wyższy wymiar kultury kubkowej.

Kubek osobisty

Każdy zna to uczucie. Sięgasz po swój kubek w pracy, a tu niespodzianka, ktoś sobie go pożyczył. Niby nic wielkiego, pewnie zaraz umyje, odda i kubkowi nic nie ubędzie, jednak jest to irytujące. Przecież po to przynosimy do pracy własny kubek osobisty, żeby był do naszej wyłącznej dyspozycji. Potem okazuje się, że ktoś pomylił kubki albo myślał, że ten jest niczyj.

Mamy na to radę. Wybierz kubek z oferty JIPI, a więcej się to nie powtórzy. Czeka tu na ciebie szeroka oferta spersonalizowanych wydruków na kubkach. To może być twoje imię albo śmieszny tekst ostrzegawczy. Może być mordka jakiegoś szelmowsko uśmiechniętego zwierzaka, wymowny symbol albo, na zamówienie, po prostu zdjęcie twojego dziecka lub twoje. I gwarantujemy, że nikt się już nie pomyli.
Kubek osobisty
Kubek na prezent

Kubek na prezent

Często szukamy pomysłu na ciekawy prezent, przy czym nie zawsze potrzebujemy czegoś kosztownego i wystrzałowego. Niewielkie upominki wręczamy między innymi na Walentynki, Dzień Matki, Dzień Dziadka itp. albo jako dodatek do większych podarunków. Nie oznacza to jednak, że taki drobiazg może być byle jaki. Powinien zaskakiwać i cieszyć.

JIPI ma dla was propozycję, która spełnia te wymogi. To kubki z drukowanymi motywami. Niby można je kupić wszędzie, ale nasze nadruki różnią się od tych, które znajdziecie na sklepowych półkach. Znajdziecie tu kubki ze śmiesznymi tekstami i modnymi motywami graficznymi. Można w ten sposób wyznać miłość lub docenić adresata prezentu. Nasze kubki rozczulają, podgrzewają uczucia i skutecznie poprawiają nastrój. Prawda, że to idealny przepis na udany prezent?

Kubek ze zdjęciem

Na twoim kubeczku mogą znaleźć się różne motywy. To może być zabawny tekst albo kultowa grafika, znak super bohatera a nawet motyw patriotyczny. Można też zdecydować się na kubki w zwierzęce, roślinne czy geometryczne desenie oraz grafiki rodem z pop kultury. To jednak nie koniec możliwości estetycznych, jakie daje nam współczesna technika nadruku.

Firma JIPI oferuje swoim klientom kubeczki z nadrukowanymi zdjęciami. Można wybrać spośród gotowych wariantów albo zdecydować się na wariant z nadrukiem w postaci zdjęcia z prywatnej kolekcji. Wystarczy przesłać fotkę dobrej jakości i złożyć zamówienie. JIPI zapewnia wykonanie w doskonałej rozdzielczości i gwarantuje dużą trwałość nadruku. Kubek ze zdjęciem to fajny gadżet do domu i dobry pomysł na prezent.
Kubek ze zdjęciem
Modna grafika na kubku

Modna grafika na kubku

Lubisz otaczać się przedmiotami w określonej, modnej estetyce? Nie tolerujesz w swoim otoczeniu przedmiotów przypadkowych, które nie pasują do przyjętej, spójnej stylistyki? W JIPI to rozumiemy i doceniamy. Wiemy, że klienci, którzy znają się na trendach modowych dotyczących wnętrz i wyglądu przedmiotów użytkowych, mają większe wymagania.

Na przykład taki kubek, on również powinien mieć odpowiedni wygląd. Wychodząc naprzeciw twoim wymaganiom, umieściliśmy w ofercie kubki z nadrukami w postaci modnej grafiki. Wybierz trendy wzór zgodny z twoim gustem i ciesz się jego estetyką podczas picia ulubionego napoju. A może do pełni szczęścia potrzebujesz całego kompletu pięknie zdobionych kubków? Zamów od razu sześć sztuk lub tyle, ile potrzebujesz.