Torby z nadrukiem

Plastikowa reklamówka na zakupy odchodzi w kąt. W zamian coraz bardziej popularne stają się lniane torby wielokrotnego użytku. Powstała nowa moda na torby z nadrukami, dlatego Werprint ma dla was duży wybór w tym zakresie. Dostępne są warianty z ciekawymi tekstami, grafikami i modnymi wzorami. Nasze torby to nie tylko siatki na zakupy, to modne dodatki do wielu stylizacji.

Torba z tekstem

Torba na zakupy ma doskonałą powierzchnię, żeby zamieścić na niej sporych rozmiarów tekst reklamowy, logo firmy czy inne znaki. Ale to także dobre miejsce na pokazanie światu humorystycznego pazura czy ważnego przesłania. Na torbie zmieści się każdy tekst z życiową sentencją lub zaczepnym żartem i powstanie w ten sposób niebanalny gadżet na zakupy.

W ofercie Werprint w ogóle nie oferujemy nudnych toreb na zakupy. U nas znajdziecie całą gamę wariantów z ciekawymi nadrukami, a torba z tekstem to jedna z opcji. Są wersje żartobliwe i nieco kąśliwe, ale też całkiem poważne manifesty życiowe i społeczne. Zastanów się więc, co chcesz przekazać światu i wybierz torbę z naszej oferty. To może być po prostu twoje imię albo tekst, który wyraża twoją osobowość.
Torba z tekstem
Torba z nadrukiem na prezent

Torba z nadrukiem na prezent

Osiągamy coraz większą świadomość ekologiczną i dzięki temu zużywamy mniej toreb foliowych podczas zakupów i przenoszenia przeróżnych przedmiotów. Coraz częściej zastępujemy je torbami tekstylnymi, które mają wielokrotne zastosowanie. To dobry trend i warto go upowszechniać, chociażby poprzez wręczanie ich w prezencie.

Wiadomo jednak, że taki prezent powinien odznaczać się ciekawym wyglądem, dlatego Werprint ma dla was całą masę wzorów do wyboru. Warto zajrzeć na naszą stronę i wybrać torbę z nietuzinkowym nadrukiem. Wariantów jest sporo, są humorystyczne rysunki, kultowe motywy i inne grafiki, oraz nieco kąśliwe teksty, które świetnie wpisują się w naszą rzeczywistość. Taki prezent na pewno ucieszy każdego, bo jest praktyczny, ekologiczny i modny.

Torba ze słodkim zwierzakiem

Słodka mordka pieska, kotka czy postać innego zwierzaka to nadruk, który doskonale sprawdza się na koszulkach oraz poduszkach. Nie inaczej jest w przypadku torby tekstylnej, którą ostatnio tak chętnie zabieramy na zakupy, do pracy czy do szkoły. Ma odpowiednią powierzchnię, na której można dobrze wyeksponować taki wesoły nadruk.

Jeśli więc chcesz mieć torbę z nadrukiem w postaci słodkiego zwierzaka zapoznaj się w z ofertą Werprint. Pełno tam graficznych wersji zwierząt w formie bajkowej i bardziej realnej, są psy, koty, słonie itd. Jest także modny motyw sowy, oczywiście w różnych wersjach. Torba ze zwierzakiem rozczula i zdecydowanie poprawia nastrój, nie tylko dziewczynom. To także ciekawy pomysł na prezent, którym można rozweselić każdego.
Torba ze słodkim zwierzakiem
Torba z grafiką trendy

Torba z grafiką trendy

Tekstylna torba na zakupy przewieszona przez ramię to coraz częstszy widok na ulicy, w środkach komunikacji miejskiej oraz w sklepach. Ten ekologiczny trend przybrał już spory rozmach, dzięki czemu zużywamy mniej foliowych torebek, które są szkodliwe dla środowiska. Mało tego, taka torba to obecnie bardzo modny dodatek do wszelkich stylizacji miejskich, jest traktowana jak trendy gadżet.

Werprint oczywiście podąża za modą i w naszej ofercie możecie znaleźć torby z nadrukiem w szerokim wyborze. Są ozdobione kultowymi grafikami, znanymi tekstami czy symbolami, a także najpopularniejszymi deseniami. Z pewnością każdy, kto podąża za modowymi trendami znajdzie u nas coś dla siebie, a potem wróci po więcej. Przecież toreb z modną grafiką można mieć kilka.